ART / Oil paintings / Gustav hjelmgren 10791003

nr 1079 1003

Gustav Hjelmgren

(f. 1979), Sverige

Gustav Hjelmgren (b. 1979), 'Utan titel', olja på duk, lager på lager, signature a tergo, 95x126 cm,

Gustav Hjelmgren (f. 1979), 'Utan titel', olja på duk, lager på lager, signerad a tergo, 126x95 cm

Gustav Hjelmgren, Swedish painter, born 1979.

20000

SEK 10000

Monday October 31 2016
at 18:38:34

     9.800 kr
18/10 18:50:40 1      5.600 kr
     5.800 kr
(RESERVE NOT MET)
31/10 11:44:14 2      Vinnande bud

  • Oct 31

A(u)ktion!

Read more about A(u)ktion!

  • Artist/Designer

Gustav Hjelmgren

Read more about Gustav Hjelmgren